EMRAT/ Sherr me thika në Sauk, plagosen dy persona

EMRAT/ Sherr me thika në Sauk, plagosen dy persona

09:52, 18/04/2021
A+ Aa A-

Një sherr me protagonistë disa persona ka ndodhur në Sauk, ku si pasoja kanë mbetur të plagosur dy persona.

Të plagosurit janë Roland dhe Oltjan Doka.  Mësohet se autorët ende nuk janë identifikuar nga policia.

Dyshohet se konflikti ka ndodhur për motive të dobëta.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka sekuestruar kamerat e sigurisë në zonë, nga ku është evidentuar se autorët janë larguar me dy automjete të ndryshme, të tipit “Benz” dhe “Audi”.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco