EMRI/ Ja kush është i riu nga Tirana që u gjet i mbytur në Shkumbin

EMRI/ Ja kush është i riu nga Tirana që u gjet i mbytur në Shkumbin

20:18, 16/04/2021
A+ Aa A-

EMRI/ Ja kush është i riu nga Tirana që u gjet i mbytur në Shkumbin

Policia e Shtetit ka bërë të mundur identifikimin e trupit të pajetë që u gjend ditën e sotme i mbytur në lumin Shkumbin. Personi I pajetë është 27 vjeçari, Eridjon Topi, i lindur në Elbasan, por banues në Tiranë. Trupi I tij u gjet pranë fshatit Jagodinë në Elbasan, dhe mendohet se ka dy ditë që ishte mbytur.

Kjo gjykuar edhe nga gjendja e dekompozuar e trupit.

Kanë qenë banorët e fshatit ata të cilët kanë konstatuar dhe më pas nxjerrë trupin nga rrjedha e lumit.

Nuk ka ende informacion lidhur mbi rrethanat në të cilat viktima është mbytur.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco