FOTO-VIDEO/ Trupi i gjetur i mbytur, i dekompozuar në pjesën më të madhe të trupin

FOTO-VIDEO/ Trupi i gjetur i mbytur, i dekompozuar në pjesën më të madhe të trupin

18:24, 16/04/2021
A+ Aa A-

Trupi i një personi të mbytur u gjet në orët e pasdites së sotme në fshatin Jagodinë të Elbasanit.

Sikundër mësohet, trupi që u gjet në shtratin e lumit Shkumbin, i përket një mashkulli ende të paidentifikuar.

Trupi i viktimës ishte plotësisht i dekompozuar në pjesën më të madhe.

Kjo gjë e ka bërë të pamundur identifikimin e kufomës.

Trupi i pajetë është evidentuar fillimisht nga banorët e zones.

Ka qenë policia që ka bërë nxjerrjen e trupit nga shtrati i lumit, për të vijuar më pas ekspertizën dhe identifikimin e saj.

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco