Shpërthimi i tritolit në shtëpinë e vëllait të ish-prokurorit

Shpërthimi i tritolit në shtëpinë e vëllait të ish-prokurorit

23:21, 15/04/2021
A+ Aa A-

Një shpërthim tritoli ka tronditur këtë mbrëmje Mamurrasin.

Sasia e tritolit ka shpërthyer në oborrin e shtetasit Sh. N dhe për fat të mirë nga ky shpërthim nuk ka dëme në njerëz.

Mësohet se Ndreca ka një vëlla ish-prokuror, teksa është i ndarë nga bashkëshortja.

Ende nuk ka një pistë konkrete në tryezën e hetuesve.

Menjëherë në vendngjarje kanë shkuar forcat e Policisë dhe grupi hetimor ku po vijon puna për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco