EMRAT/ Plagosja e policit, shoqërohen tre persona. Të plagosur edhe çifti bashkëshortëve

EMRAT/ Plagosja e policit, shoqërohen tre persona. Të plagosur edhe çifti bashkëshortëve

21:30, 14/04/2021
A+ Aa A-

Policia ka kryer shoqërimet e para lidhur mbi ngjarjen e rëndë të ndodhur në mbrëmje në qytetin e Beratit, ku një polic mbeti i plagosur me armë zjarri.

Në polici për këtë ngjarje janë shoqëruar 3 shtetas, përkatësisht tre vellezër me mbiemër Marini.

Ndërkohë që kanë mbetur të lënduar me gurë, bashkëshortët Albert Meta dhe bashkëshortja e tij, Olta Meta.

Përsa i përket efektivit të policisë, Julian Xhelili, ky I fundit është dërguar për mjekim në spital, pas plagëve që ka marrë në këmbë.

Ndërsa nuk dihet gjendja e tij shëndetësore.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco