Ishte me urdhër mbrojtje, nëna dhunohet nga djali, prangoset 36-vjeçari

Ishte me urdhër mbrojtje, nëna dhunohet nga djali, prangoset 36-vjeçari

08:48, 14/04/2021
A+ Aa A-

As urdhëri i mbrojtjes i lëshuar nga Gjykata nuk e ka shpëtuar nënën e 36-vjeçarit O.Z.

Në kundërshtim me vendimin e Gjykatës, djali ka vijuar md dhunën fizike dhe psikologjike ndaj nënës së tij, çka ka sjellë edhe arrestimin e 36-vjeçarit.

Policia njofton arrestimin e O. Z., 36 vjeç, pasi në kundërshtim me vendimin e Gjykatës ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj nënës së tij, e cila ishte e pajisur me urdhër mbrojtjeje.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco