Arrestohet plaku në Tiranë, ngacmoi seksualisht një grua të re

Arrestohet plaku në Tiranë, ngacmoi seksualisht një grua të re

10:33, 11/04/2021
A+ Aa A-

Një 73-vjeçar ka rënë në prangat e policisë në Tiranë, i akuzuar për ngacmim seksual.

Me një njoftim për mediat, policia bën me dije se ngjarja ndodhi në ditën e djeshme, në ‘Bulevardin Blu’ Kamëz ku i moshuari me inicialet M. F.,  ka kryer veprime dhe sjellje me natyrë seksuale, ndaj një shtetaseje.

Nuk bëhen me dije të tjera detaje nga kjo ngjarje, ndërsa materialet i kaluan Prokurorisë, së Rrethit Gjyqësor Tiranë, për veprime të mëtejshme.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Daj Jaku11/04/2021 11:01

Nuk kanë punë tjetër këto polici e prokurori leshi? Krimi bën kërdinë, policia, prokuroria, gjykata, media merren me një xhaxho 73 vjeçar që i ka shku mendja.... dhe ja lyp, shyqyr duhet me thanë.

Shto koment

Denonco