Zjarr në një pallat në Tiranë, evakuohen banorët

Zjarr në një pallat në Tiranë, evakuohen banorët

08:22, 11/04/2021
A+ Aa A-

Një zjarr ka rënë në një pallat në rrugën ‘Fadil Deliu’ në Tiranë.

Siç njofton policia, ngjarja ka ndodhur në garazhin e pallatit ku dyshohet se flakët kanë përfshirë një makinë.

Policia e Tiranës/ Informacion paraprak

Rreth orës 07:30, në rrugën ‘Fadil Deliu’ ka rënë zjarr në garazhdin e një pallati.

Shërbimet e zjarrëfikses dhe shërbimet e Policisë po bëjnë të mundur evakuimin e banorëve si dhe neutralizimin e zjarrit.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco