Makina merr zvarrë dy të rinjtë, në gjendje të rëndë në spital

Makina merr zvarrë dy të rinjtë, në gjendje të rëndë në spital

16:29, 08/04/2021
A+ Aa A-

Një aksident i rëndë ka ndodhur gjatë orëve të paradites në Klos. Një makinë e ngarkuar me hekura raportohet se ka përplasur dy të rinj. Ngjarja ka ndodhur në Urën e Klosit, ndërsa të rinjtë po kalonin rrugën.  

Dy të rinjtë e aksidentuar janë të moshës 22 dhe 18 vjeç.

Të rinjtë kanë pësuar dëmtime të rënda dhe ndodhen në spital.

Ata janë marrë zvarrë nga makina, ndërkohë që ngjarja po hetohet nga policia.

       

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco