EMRI/ Gjendet i vetëvrarë në banesë 77 vjeçari në Kurbin

EMRI/ Gjendet i vetëvrarë në banesë 77 vjeçari në Kurbin

11:20, 08/04/2021
A+ Aa A-

Një ngjarje e rëndë është regjistruar paraditen e sotme në Fushë-Milot,Kurbin.

Në banesën e tij dyshohet së është vetëvrarë me armë gjahu shtetasi Taf Kasmi,77 vjeç .

Ja njoftimi:

Kurbin/Informacion paraprak

Më datë 08.04.2021,rreth orës 10 :40, në Fushë-Milot,Kurbin, në banesën e tij dyshohet së është vetëvrarë me armë gjahu shtetasi T.K.,77 vjeç .

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco