Tiranë, adoleshenti i ngul thikën moshatarit pas sherrit në Rrugën e Kavajës

Tiranë, adoleshenti i ngul thikën moshatarit pas sherrit në Rrugën e Kavajës

11:18, 08/04/2021
A+ Aa A-

Dy djem adoleshentë janë grindur ashpër dje në Rrugën e Kavajës në Tiranë. Si rrjedhim, më i vogli, M.T 16 vjeç ka arritur deri edhe ta qëllojë me thikë më të madhin, A.B 17 vjeç duke e lënë të plagosur në rrugë.

Menjëherë në vendin e ngjarjes kanë shkuar forcat e Komisariatit nr. 2 dhe e arrestuan në vend 16-vjeçarin për sulmin me thikë, ndërkohë që dërguan në spital edhe të plagosurin. Ky i fundit gjendet nën kujdesin e mjekëve.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco