EMRI/ Shoqërohet në polici një prej kontrollorëve të trafikut ajror

EMRI/ Shoqërohet në polici një prej kontrollorëve të trafikut ajror

22:32, 07/04/2021
A+ Aa A-

Pak minuta më parë, policia ka shoqëruar një nga kontrollorët e trafikut ajror  

Burime për mediat bëjnë me dije se është shoqëruar në polici kontrollori Muhni Mezini.

Mezini u përfol se si personi i stresuar që kishte marrë para borxh te familjarët për të përballuar jetesën.

Ai është thirrur në polici pasi ka përfunduar turnin dhe është një nga 5 kontrollorët që ka shprehur paaftësinë për të kryer detyrën për shkak të stresit./ A2/

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco