EMRI-FOTO/ Efektivi i policisë humb betejën me Covid

EMRI-FOTO/ Efektivi i policisë humb betejën me Covid

18:43, 11/03/2021
A+ Aa A-

Një tjetër humbje është shënuar ditën e sotme në radhët e policisë si pasojë e Covid.

Harun Hasa, efektiv policie në Kavajë është ndarë nga jeta sot në moshën 54 vjeçare.

Lajmi e ka bërë të ditur në facebook, Faqja e ‘Qytetit Kavajë’ që i ka shprehur ngushëllimet familjes dhe miqve për ndarjen nga jeta të të ndjerit.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco