Momente paniku/ Tymi mbulon zonën, makina përfshihet nga flakët në qendër të Tiranës

Momente paniku/ Tymi mbulon zonën, makina përfshihet nga flakët në qendër të Tiranës

18:38, 11/03/2021
A+ Aa A-

Një makinë është përfshirë nga flakët ditën mbrëmjen e sotme në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur në rrugën ‘Myslym Shyri’.

Edhe pse pamjet janë të rënda dhe tymi ka përfshirë të gjithë zonën, fatmirësisht nuk raportohet për njerëz të lënduar.

Dyshimi i parë është se shkak i zjarrit mund të jetë bërë një defekt teknik i mjetit.

                                                                           

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco