Aksident i rëndë, kamioni përplaset me makinën

Aksident i rëndë, kamioni përplaset me makinën

09:24, 10/03/2021
A+ Aa A-

Një aksident i rëndë është regjistruar mëngjesin e sotëm në Librazhd. Mësohet se në aksident është përfshirë një kamion dhe një makinë.

Siç shihet dhe nga pamjet që sjell LSI, mjeti është dëmtuar shumë në pjesën e përparme të tij, ndërkohë që nuk dihen rrethanat e aksidentit.

Aktualisht policia ndodhet në vendin e ngjarjes, ndërsa po hetohet rreth zbardhjes së rrethanave.
 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco