Ndërron jetë doktori i njohur nga Librazhdi

Ndërron jetë doktori i njohur nga Librazhdi

08:30, 04/03/2021
A+ Aa A-

Mjeku me origjinë nga Librazhdi, Gjergji Dhono, ka ndërruar jetë mbrëmjen e sotme.

Lajmin e ka bërë me dije faqja në rrjetin social, “Librazhdi ynë”, ku teksa rrëfen cilësitë e panumërta të mjekut i shpreh ngushëllimet familjarëve dhe miqve të të ndjerit.

Postimi i plotë: Me hidherim dhe me dhimbje te madhe sot u nda nga jeta doktor Gjergji Dhono, nje nder mjeket te shkelqyer te qytetit ton. Do ta kujtojm doktorin gjithmon me buzeqeshjen e tij dhe pozitivitetin qe pasqyronte shpirti i tij. Homazhet zhvidhohen tek rr.e Kavajes tek Internacional Tirane, ( mbas raifasen bank.)

Ngushellime familjes varrimi behet sot ne Kavaje ora 13:00.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco