Fotoja e viktimës/ Momenti tronditës kur vritet 31-vjeçari, autorët harrojnë shokun jashtë makinës

Fotoja e viktimës/ Momenti tronditës kur vritet 31-vjeçari, autorët harrojnë shokun jashtë makinës

22:08, 03/03/2021
A+ Aa A-

Personi në foto është Taulant Gjikaj, i cili humbi jetën ditën e sotme në Vlorë ndërsa u qëllua me armë zjarri.

Syri.net ka siguruar edhe pamjet e atentatit, ku siç shikohet një makinë ndalon në krah të viktimës që po ecte në këmbë.

Dy persona kanë dalë nga makina dhe pas një bisede të shkurtër e kanë qëlluar me armë zjarri, duke e lënë të plagosur rëndë.

Ndiqni videon….

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco