VIDEO/ Atentati në Tiranë, në makinë disa persona, krismat erdhën pas telefonatës

VIDEO/ Atentati në Tiranë, në makinë disa persona, krismat erdhën pas telefonatës

22:56, 02/03/2021
A+ Aa A-

Vetëm fati duket se i ka shpëtuar drejtuesin dhe pasagjerët që lëviznin në automjetin që u qëllua me armë zjarri këtë mbrëmje në Tiranë.

Sipas burimeve nga terreni në automjetin që u qëllua me armë zjarri dyshohet se kanë qenë disa persona.

Sipas hetuesve gjithçka ka ardhur pas një konflikti banal, konkretisht pas disa debateve qe kanë patur me disa persona në telefon.

Rrethanat jane ende të paqarta edhe për grupin hetimor.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco