Atentati në Tiranë, kush ishte shënjestra

Atentati në Tiranë, kush ishte shënjestra

22:40, 02/03/2021
A+ Aa A-

Një makinë u qëllua me armë zjarri mbrëmjen e sotme në rrugën 5 maji në Tiranë. Shënjestër e këtij atentati ka mbetur shtetasi Nardi Abazi, 24 vjeç, i cili i ka shpëtuar plumbave.

Deri më tani nuk dihen autorët e kësaj përplasje.

Tiranë/Informacion paraprak                              

Më datë 02.03.2021, në rrugën "5 Maji"  dyshohet se është qëlluar  me armë zjarri në drejtim të  automjetit të shtetasit N. A. 24 vjeç. Nga të shtënat nuk ka asnjë person të lënduar.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor po vijon veprimet  për sqarimin e rrethanave të kësaj ngjarje.

Shërbimet e Policisë po krehin  zonën.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Vlora vlora03/03/2021 06:04

Kjo eshte Shqiperia e rili_degjenerimit, tashme ne dor mafiozet kan dhe thiken dhe pjeprin,, paran e pushtetin ne kete vend naiviteti ka vajt ne stratosfer e sben me pershtypie asgje. Covid erdhi dhe do te kaloj por virusi i kriminalitetit do te mbetet per dekada te tera. Fatkeqesi

Shto koment

Denonco