Rriten viktimat në radhët e bluzave të bardha, infermieri i burgut ndërron jetë nga Covid

Rriten viktimat në radhët e bluzave të bardha, infermieri i burgut ndërron jetë nga Covid

21:28, 02/03/2021
A+ Aa A-

Si pasjojë e Covid-19, ditën e sotme është ndarë nga jeta një infermieri nga Mati.

Sipas raportimeve, mësohet se viktima është infermieri Nerim Vaçi.

Vaçi ishte i punësuar si infermier në burgun e sigurise se larte, Burrel dhe nuk arriti të fitojë betejën me Covid 19.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco