EMRI-FOTO/ Aksidentohet 31 vjeçari me probleme mendore, i doli para makinës në rrugë

EMRI-FOTO/ Aksidentohet 31 vjeçari me probleme mendore, i doli para makinës në rrugë

16:37, 02/03/2021
A+ Aa A-

Si pasojë e një aksidenti të ndodhur ditën e sotme në rrugën e fshatit Gjorm të Vlorës, i riu me probleme të shëndetit mendor Mustafa Kapak, ka ndërruar jetë.

Sipas raportimeve, i riu dyshohet se i ka dalë para një automjeti e për pasojë ka marr dëmtime të rënda që i kanë sjellë dhe humbjen e jetës.

Mustafa Kapaj nga fshati Gjorm prej disa kohësh vuante nga shëndeti mendor. 

Nga policia nuk ka informacione mbi aksidentin e ndodhur apo shoqërimin e drejtuesit të mjetit. 

    © SYRI.net

    Lexo edhe:

    Komentet

    Shto koment

    Denonco