VIDEO dhe FOTO/ Makina merr flakë në Tiranë, policia jep detaje

VIDEO dhe FOTO/ Makina merr flakë në Tiranë, policia jep detaje

11:30, 02/03/2021
A+ Aa A-

Një makinë është përfshirë nga flakët paraditen e sotme në zonën e 'Komunës së Parisit' në Tiranë.  

SYRI TV ka siguruar pamje nga vendngjarja, ndërsa forcat zjarrfikëse kanë ndërhyrë për të shuar flakët.

Policia doli me një deklaratë zyrtare pas ngjarjes.

Tiranë/Informacion paraprak 

Më datë 02.03.2021, rreth orës 10:50, në rrugën “Merdar Shtylla”, si pasojë e një difekti të batërisë, ka marrë flakë mjeti me drejtuese shtetasen E. G., dhe për pasojë janë dëmtuar pjesërisht dhe 2 mjete të tjera të parkuara. 

Vijon puna me grupin hetimor për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

    © SYRI.net

    Lexo edhe:

    Komentet

    Shto koment

    Denonco