VIDEO/ Momenti kur Eftimiu largohet pas vrasjes së Devi Kasmit

VIDEO/ Momenti kur Eftimiu largohet pas vrasjes së Devi Kasmit

10:36, 01/03/2021
A+ Aa A-

Gjykata e Apelit të Posaçëm dënon me burg përjetë grekun Eftimi Eftimiu, i akuzuar për vrasjen e Devi Kasmit në vitin 2018. Apeli i Posaçëm ka lënë në fuqi vendimin e Shkallës së parë për Eftimiun.

Ngjarja ndodhi mĂ« datĂ« 29 janar 2018 nĂ« rrugĂ«n “Kongresi i Manastirit” nĂ« TiranĂ«.

Për këtë ngjarje ishin nën akuzë në kuadër të grupit të strukturuar kriminal ish-speciali grek Eftimiu si ekzekutori i Kasmit, Aurel Hoxhallari alias Altin Hoxhallari, Elton Habilaj, Marvin Dinellari, Elton Hoxhallari dhe Marjo Meshini.

SYRI TV ka siguruar pamjet e kamerave të sigurisë që tregojnë grekun teksa largohet me furgonin e përdorur për vrasjen.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Ledia Tota01/03/2021 11:30

ÇfarĂ« e ka Alban Eftimiun ky vrasĂ«si?

Shto koment

Denonco