Digjet makina në Xhafzotaj, ja dyshimet e para Foto Ilustruese

Digjet makina në Xhafzotaj, ja dyshimet e para

09:54, 01/03/2021
A+ Aa A-

Një makinë është djegur mëngjesin e sotëshm në Xhafzotaj.

Mjeti është në pronësi të shtetasit E. Ll., 44 vjeç, banues në Shijak

Njoftimi:

Durrës/Informacion paraprak

Më datë 01.03.2021, në orën 09:10, në Xhafzotaj, dyshohet si pasojë e një difekti teknik, ka marë flakë mjeti tip "Fiat", në pronësi të shtetasit E. Ll., 44 vjeç, banues në Shijak, Durrës, nga e cila ka vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e  rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të zjarrit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco