VIDEO/ Radhë kilometrike në doganën e Morinit

VIDEO/ Radhë kilometrike në doganën e Morinit

18:42, 28/02/2021
A+ Aa A-

Radhë kilometrike në pikën e kalimit kufitar të Morinës drejt Kosovës.

Në doganë është krijuar një kolonë e gjatë automjetesh me qytetarë nga Kosova që po kthehen në shtëpitë e tyre, pasi kanë vizituar Shqipërinë.

Me mijëra qytetarë të Kosovës kanë zgjedhur ta kalojnë fundjavën në Shqipëri, kryesisht pranë bregdetit, duke u favorizuar kështu nga moti me diell dhe temperatura të larta.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Qytetari dt 28 shkurt 202128/02/2021 20:06

Edi Rama ngriti trarin në Morinë, me mijra kosovarë u turrën drejt Shqipërisë dhe na zgjeruan Pandeminë. Do shpëtojmë turizmin dhe do vdesim miletin se "komiteti i ekspertve" na thotë , që nuk u bë qameti...

Shto koment

Denonco