Ndërron jetë nga Covid burri i ish-deputetes socialiste

Ndërron jetë nga Covid burri i ish-deputetes socialiste

20:35, 27/02/2021
A+ Aa A-

Mbrëmjen e sotme, bashkëshorti i ish-deputetes socialiste Valentina Leskaj ka ndërruar jetë nga koronavirusi.

Lajmin e trishtë e ka njoftuar vetë Leskaj në një postim në Facebook, ku thotë se nuk ja doli të fitonte betejën me sëmundjen.

“Të dashur miq sot është një ditë shumë e vështirë për mua, dy djemtë e mi Arianin, Besnikun dhe familjet e tyre. Humbëm njeriun tonë të dashur, bashkëshortin e babain model, gjyshin e dashur që nuk ja doli dot me sëmundjen e Covidit. Për shkak të situatës ceremonia do jetë private. Ju falenderojmë për mirkuptimin“shkruan Leskaj. 

  © SYRI.net

  Lexo edhe:

  Komentet

  Qim sqetlla28/02/2021 08:52

  Po kjo hajdute tenderash kur do nderoje jete, deputete funderrine

  Daj Jaku27/02/2021 22:19

  I qoftë i lehtë dheu. Po a kishte emër të vetin ky person apo thjesht bashkëshorti i deputetet medemek socialiste.

  Shto koment

  Denonco