Aksidenti në Vorë/ Shkon në 2 numri i viktimave, humb jetën edhe drejtuesi i automjetit

Aksidenti në Vorë/ Shkon në 2 numri i viktimave, humb jetën edhe drejtuesi i automjetit

16:33, 27/02/2021
A+ Aa A-

Aksidenti në Vorë/ Shkon në 2 numri i viktimave, humb jetën edhe drejtuesi i automjetit

Është rritur numri i viktimave në aksidentin tragjik që ndodhi gjatë orëve të mesditës në fshatin Gjokaj pranë Vorës.

Pas humbjes së jetës së pasagjerit që udhëtonte në mjetin e aksidentuar, mësohet se ka ndërruar jetë edhe drejtuesi i mjetit.

Si pasojë e këtij aksidenti deri më tani raportohet për  2 viktima.

Më herët  humbi jetën një person rreth 70 vjeç, ndërsa 2 të tjerë mbetën të plagosur dhe janë në  gjendje të rëndë.

Ku njëri prej tyre fatkeqësisht nuk ia ka dalë të mbijetojë.

   

   

  © SYRI.net

  Lexo edhe:

  Komentet

  Shto koment

  Denonco