FOTO/ Vëllezërit nga Burreli vdesin nga Covid-19, brenda 24 orësh

FOTO/ Vëllezërit nga Burreli vdesin nga Covid-19, brenda 24 orësh

21:56, 26/02/2021
A+ Aa A-

Brenda 24 orëve, dy vëllezër nga Mati kanë ndërruar jetë nga Covid-19.

Sipas raportimeve, viktimat janë perkatësisht Fatmir dhe Luan Domi, 60 dhe 55 vjeç. 

Lajmi bëhet i ditur nga djali i njërit prej viktimave, i cili pasi lajmëroi fillimisht vdekjen e xhaxhai një ditë më parë, sot lajmëroi edhe vdekjen e babait.

    © SYRI.net

    Lexo edhe:

    Komentet

    Shto koment

    Denonco