Aksident i rëndë në Rrugën e Kombit, një person i vdekur

Aksident i rëndë në Rrugën e Kombit, një person i vdekur

19:57, 26/02/2021
A+ Aa A-

Një aksident i rëndë ka ndodhur në mbrëmje në Rrugën e Kombit.

Deri më tani mësohet se aksidenti ka ndodhur në afërsi të qytetit të Rrëshenit.

Nga raportimet e para bëhet e ditur se një person ka humbur jetën

Ende nuk dihen shkaqet e aksidentit ndërsa policia dhe ambulanca janë nisur në vendin e ngjarjes.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco