Grabitet zyra e OSHEE, punonjësit gjejnë derën e hapur

Grabitet zyra e OSHEE, punonjësit gjejnë derën e hapur

09:03, 26/02/2021
A+ Aa A-

Grabitet zyra e OSHEE në rrugën “Qemal Stafa” në Tiranë.

Në mëngjes kur kanë shkuar të nisin punën, punonjësit kanë konstatuar derën të hapur.

Grabitja dyshohet të kete ndodhur natën.

Deri më tani nuk dihet shuma që kanë vjedhur autorët, ndërkohë që policia ka zbarkuar në zyrat e OSHEE.

Aktualisht po vijon puna për identifikimin dhe arrestimin e autorëve.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco