Vrasja mafioze e Shkëlzen Kastratit/ Ja kush është i arrestuari në Kurbin

Vrasja mafioze e Shkëlzen Kastratit/ Ja kush është i arrestuari në Kurbin

18:37, 25/02/2021
A+ Aa A-

RENEA dhe Forcat Operacionale kanë kryer sot kontrolle në zonën e Kurbinit.

Nga kontrollet është gjetur një armë zjarri dhe është arrestuar poseduesi i saj.

Në pranga ka rënë Cen Karriçi.

Ai u kap brenda një lokali me armë zjarri pistoletë.

Mësohet se kontrollet po bëhen kryesisht për të zbardhur më shumë për vrasjen e Shkëlzen Kastratit, disa javë më parë në Fier.

Burime bëjnë me dije se priten të tjera arrestime.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco