VIDEO/ Automjeti përplaset me fugonin, plagoset një këmbësor në Elbasan

VIDEO/ Automjeti përplaset me fugonin, plagoset një këmbësor në Elbasan

15:45, 25/02/2021
A+ Aa A-

Një  aksident është regjistruar ditën e sotme në lagjen “Dyli Haxhire” në Elbasan.

23-vjeçarja N.R, drejtuesja e automjetit tip “Golf” është përplaset me një fugon i cili drejtohej nga E.Z., 43-vjeç.

Si pasojë e këtij  aksidenti ka mbetur i plagosur një këmbësor 50-vjeçar, i cili ndodhet në kujdesin e mjekëve jashtë rrezikut për jetën.

Elbasan/ Informacion paraprak

Në lagjen “Dyli Haxhire”, Elbasan, mjeti tip “Golf”, me drejtuese shtetasen N.R., 23 vjeçe, banuese në Elbasan, është përplasur me mjetin Fugon , me drejtues shtetasin E.Z., 43 vjeç, banues në Tiranë.

Si pasojë e aksidentit janë plagosur shtetasit, G.K., rreth 50 vjeç, banues në fshatin Bradashesh, Elbasan, i cili ishte këmbësor, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve dhe drejtuesja e mjetit “Benz”, e cila ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco