Mjegull në ultësirën e Krujës e Kurbinit, vështirësi në lëvizjen e automjeteve

Mjegull në ultësirën e Krujës e Kurbinit, vështirësi në lëvizjen e automjeteve

09:03, 24/02/2021
A+ Aa A-

Që nga orët e para të mëngjesit të sotëm, mjegulla ka pushtuar zonat e ultësirës në Krujë dhe Kurbin. Dendësia e mjegullës është e pranishme në aksin e autostradës Fushë-Krujë- Milot duke vështirësuar lëvizjen e automjeteve.

Siç duket edhe në pamjet e siguruara nga ABC, prania e mjegullës e bën më të vështirë qarkullimin në këto pjesë të rrugës. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco