Lajmi i fundit

Shkodër/ Qëllohet me armë zjarri ish-kryetari i Komunës së Velipojës

Aksidenti fatal/ Kush është 22-vjeçari që ndërroi jetë

Aksidenti fatal/ Kush është 22-vjeçari që ndërroi jetë

09:09, 23/02/2021
A+ Aa A-

Në mëngjes herët mësohet se një aksident tragjik ka ndodhur në Kurbin.

Në aksin rrugor që të çon në Patok, drejtuesi i mjetit tip “Opel”, i riu Redon Zefi, 22 vjeç, banues në Laç, ka humbur kontrollin e mjetit duke dalë nga rruga.

Pasoja ka qenë fatale dhe ai ka ndërruar jetë në vend.

Grupi hetimor në vendngjarje po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco