I plagosuri në Vlorë: Kam qenë me kurriz, nuk kam parë asnjë autor

I plagosuri në Vlorë: Kam qenë me kurriz, nuk kam parë asnjë autor

10:26, 27/01/2021
A+ Aa A-

Detaje të reja mësohen nga atentati në Vlorë ku i plagosur mbeti Marion Mitro.

ABC mëson se gjatë marrjes në pyetje, i plagosuri ka deklaruar se ka qenë me kurriz në momentin kur u qëllua dhe se nuk ka parë asnjë autor.

Po ashtu, Mitro ka deklaruar se kohët e fundit nuk ka pasur asnjë konflikt dhe se nuk e di se kush mund të ketë dashur t’i bëjë keq.

Burime nga grupi hetimor bëjnë të ditur se ndaj Mitros është qëlluar dy herë, ndërsa ende për ngjarjen nuk ka të dyshuar.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco