Tragjike/ Gruaja në Kurbin i jep fund jetës me armë zjarri

Tragjike/ Gruaja në Kurbin i jep fund jetës me armë zjarri

23:22, 26/01/2021
A+ Aa A-

Mbrëmjen e sotme, një 59-vjeçare i dha fund jetës në Mamurras.

Policia njofton se rreth orës 22:20 në banesën e saj gruaja me inicialet A. Sh. u vetëvrarë me armë gjahu.

Policia thekson se grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes, ndërsa pritet marrja në pyetje e familjarëve.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco