EMRI/ Breshëri kallashnikovi, ja kush është i riu që u vra në Durrës

EMRI/ Breshëri kallashnikovi, ja kush është i riu që u vra në Durrës

18:13, 24/01/2021
A+ Aa A-

Zbardhen detaje të reja në lidhje me vrasjen e ndodhur në qytetin e Durrësit.

Burime nga policia kanë bërë të ditur se krimi ka ndodhur pranë stadiumit të Durrësit në orën 17:20 minuta të mbrëmjes së sotme.

Viktima e sotme në Durrës është identifikuar si Jetmir Bregu, 32 vjeç nga qyteti bregdetar.

Nuk ka ende të dhëna në lidhje me arsyet dhe persona që kanë kryer këtë krim.

Policia ka shoqëruar për të marrë në pyetje vetëm dëshmitarët, ata të cilët e kanë njoftuar dhe policinë dhe ambulancën.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco