VIDEO e frikshme/ Shkrumbohet makina në Fier, shoferi e kupton dhe…

VIDEO e frikshme/ Shkrumbohet makina në Fier, shoferi e kupton dhe…

14:04, 24/01/2021
A+ Aa A-

Një makinë është shkrumbuar nga flakët këtë mesditë në Fier, pranë vendit të quajtur “Vija e Ngjalës”.

Në automjet në momentin që kanë rënë flakët ishte vetëm shoferi, i cili fatmirësisht e ka kuptuar defektin e makinës dhe e ka braktisur nga aksi kryesor i rrugës.

Policia dhe zjarrëfikësja kanë mbërritur në vendngjarje me 30 minuta vonesë, duke bërë që mjeti të shkrumbohej totalisht.

Dyshimet janë se zjarri ka rënë si pasojë e një defekti në mjet.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco