Aksident me vdekje në Pukë, motori rrëzohet nga ura

Aksident me vdekje në Pukë, motori rrëzohet nga ura

19:45, 22/01/2021
A+ Aa A-

Një aksident i rëndë me pasojë vdekje ka ndodhur në mbrëmje.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Dedaj të Pukës.

Si pasojë e aksidentit ka humbur jetën shtetasi i identifikuar si L. M.

Një motor është rrëzuar mbi një urë këmbësore, në kohën që ishte duke kaluar përroin.

Menjëherë në vendngjarje ka mbërritur policia dhe shërbimi zjarrfikës.

Pukë/Informacion Paraprak

Më datë 22.01.2021 në rrugën e fshatit Dedaj, Njësia Administrative Qelëz, Pukë një motorçikletë me drejtues shtetasin L. M. 50 vjeç banues në fshatin Ukth, Pukë, ka humbur kontrollin, duke dalë nga rruga ku si pasojë ka gjetur vdekjen.

Po punohet me grup hetimor për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco