Zjarri në një stan në Sarandë, djeg 200 dele

Zjarri në një stan në Sarandë, djeg 200 dele

08:23, 22/01/2021
A+ Aa A-

Mengjesin e sotëm në Sarandë një zjarr i rënë në një stan ka djegur rreth 200 bagëti (dele) dhe një sasi e konsiderueshme baze ushqimore.

Sarandë/Informacion paraprak

Më datë 22.01.2021, rreth orës 06:15, në fshatin Viron, Finiq, në një stan ka rënë zjarr dhe si pasojë janë djegur rreth 200 bagëti (dele) dhe një sasi e konsiderueshme baze ushqimore.

Nga hetimet paraprake dyshohet se zjarri ka rënë aksidentalisht.

Grupi hetimor po kryen veprimet e mëtejshme për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco