Kamioni përmbyset në rrugë, plagoset drejtuesi

Kamioni përmbyset në rrugë, plagoset drejtuesi

20:31, 21/01/2021
A+ Aa A-

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në dalje të qytetit të Tepelenës, ku një makinë e tonazhit të rëndë është batuar në rrugë

Dyshohet se shkak i aksidentit është bërë lagështia në rrugë si dhe ngarkesa që ka pasur makina.

Shoferi i kamionit është dërguar në spital me dëmtime të lehta dhe ka marrë ndihmë mjekësore.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco