Tepelenë/ Batohet kamioni në rrugë, lëndohet shoferi

Tepelenë/ Batohet kamioni në rrugë, lëndohet shoferi

19:54, 21/01/2021
A+ Aa A-

Mbrëmjen e sotme, një aksident ka ndodhur në dalje të qytetit të Tepelenës, ku një makinë e tonazhit të rëndë është batuar në rrugë.

Nga burimet për media, dyshohet se shkak i aksidentit është bërë lagështia në rrugë si dhe ngarkesa që ka pasur makina.

Shoferi i kamionit është dërguar në spital me dëmtime të lehta dhe ka marrë ndihmë mjekësore. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco