Grabitet një sasi lekësh dhe malli në një dyqan në Pogradec

Grabitet një sasi lekësh dhe malli në një dyqan në Pogradec

09:15, 20/01/2021
A+ Aa A-

Një person dyshohet se ka grabitur një dyqan orët e para të mëngjesit të sotëm në Pogradec, ku ka vjedhur një sasi lekësh dhe malli. Burimet theksojnë se ngjarja e mëngjesit të kësaj të mërkure në Pogradec ka ndodhur pranë lagjes 2 të qytetit.

Sipas informacioneve, thuhet se ende nuk është e qartë se sa ka qenë vlera e mallit apo sasia e parave që është grabitur këtë mëngjes në Pogradec.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco