Ndërron jetë ushtari shqiptar me mision në Afganistan

Ndërron jetë ushtari shqiptar me mision në Afganistan

23:24, 19/01/2021
A+ Aa A-

Mbrëmjen e sotme, një ushtar shqiptar me mision në Afganistan ka ndërruar jetë.

Lajmi konfirmohet për mediat nga burime pranë ministrisë së Mbrojtjes.

Ende nuk dihen rrethanat si ndërroi jetë ushtari shqiptar në Afganistan, autoritetet kanë nisur menjëherë hetimet./ abcnews/

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Vendi yne 20/01/2021 11:15

Ngushellime familjes.I paharruar qofte.Fatkeqesi qe djemte dhe vajzat tona ushtarake vdesin rrugeve te botes kur duhet te ishin ne mbrojtje te vendit tone.Si ne kohen e turkut kur i çonin Nizam

Durrsaku20/01/2021 00:15

Lavdi dëshmorit dhe ngushëllime të gjith familjarve të dëshmorit. U prehft në paqe në parajsë.

Shto koment

Denonco