Dhunoi bashkëjetuesen, arrestohet 39 vjeçari në Berat

Dhunoi bashkëjetuesen, arrestohet 39 vjeçari në Berat

09:00, 19/01/2021
A+ Aa A-

Eshte arrestuar një 39 vjeçar në Berat pasi akuzohet se ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëjetueses së tij, shtetases E. H., dhe e ka kërcënuar atë. 

Ja njoftimi i plotë i policisw:

Berat

Specialistët e Seksionit për Krimet në Komisariatin e Policisë Berat kanë arrestuar në flagrancë shtetasin S. R., 39 vjeç, banues në Berat.

Arrestimi i tij u bë pasi në mënyrë të vazhdueshme ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëjetueses së tij, shtetases E. H., dhe e ka kërcënuar atë. 

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Berat, për veprën penale "Dhuna në familje".

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Vendi yne 19/01/2021 11:55

Burri qe eshte burre nuk i dhunon femrat.Njerez te tille nuk jan Burra por bula.

Shto koment

Denonco