‘Hiq dorë sa nuk është vonë’/ Kërcënohet avokati i Shullazit

‘Hiq dorë sa nuk është vonë’/ Kërcënohet avokati i Shullazit

09:37, 18/01/2021
A+ Aa A-

Kërcënohet me një SMS avokati mbrojtës i Shullazit, Vladimir Meçe.

Meçe ka qenë avokati mbrojtës i Emiljano Shullazit që prej prillit të 2016-ës.

Ditën e sotme avokati ka kallëzuar në Policinë e Tiranës se përmes mesazheve në aplikacioni Whatsapp dikush e ka kërcënuar "Shiko familjen mos u merr me hallet dhe kusuret e Shullazit". Ky eshte sms qe i ka mberritur ne celulare avoaktit Vledimir Meçe. Mesazhi eshte derguar me numer.

Ndërkohë policia po vijon hetimet për zbardhjen e mëtejshme të ngjarjes.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Lomy18/01/2021 13:18

Dava sigurimsi mashtrus! Mbaroi pune partia me shullon e tani ky do ta shese fhe ky plehra - avokati qe trafikonte femije qe ne 1992

Shto koment

Denonco