Rrugët e përgjakura/ Zbulohet emri i shoferit që aksidentoi 10-vjeçaren

Rrugët e përgjakura/ Zbulohet emri i shoferit që aksidentoi 10-vjeçaren

13:39, 17/01/2021
A+ Aa A-

Rrugët e Shqipërisë po përgjaken nga aksidentet e përditshme.

Akoma më keq, aksidente tronditëse po shënohen brenda Tiranës, ku kalimtarët janë të rrezikuar çdo ditë, ndërsa policia fle gjumë dhe i mbron kamikazët e rrugëve.

Sot u regjistrua një ngjarje e rëndë.

Një makinë aksidentoi për vdekje një vajzë vetëm 10 vjeç.

Shoferi, i quajtur Alban Guri është ndaluar nga policia.

Priten të zbardhen detaje nga aksidenti i rëndë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco