FOTO/ Arrestohet njerku që abuzoi me thjeshtrën 12-vjeçare, fëmija gjen guximin dhe e denoncon

FOTO/ Arrestohet njerku që abuzoi me thjeshtrën 12-vjeçare, fëmija gjen guximin dhe e denoncon

09:00, 16/01/2021
A+ Aa A-

Policia në Ksamil ka arrestuar një burrë 40-vjeçar, i cili ka përdhunuar prej dy vjetësh, thjeshtrën, vajzën e gruas me të cilën ishte martuar, që në moshën 12 -vjeçare.

Sot, 14 vjeçe, vajza e mitur ka gjetur guximin dhe e ka denoncuar abuzimin ndaj saj në Polici bashkë me nënën e saj, duke treguar në detaje fakte tronditëse.

Policia e ka arrestuar njeriun përdhunues Elidon Xhaferri nga fshati Kalasë i Delvinës.

Ky i fundit kishte shatnazhuar se shoqen pasi ajo e mesoi abuzimin, se do te vriste veten duke u helmuar ne rast se ajo do ta ndante.

I arrestuari Elidon Xhaferri

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

CK16/01/2021 15:45

Me publikimin e emrit te ketij plehres, ekspozuat edhe identitetin e viktimes. Duhet te jeni shume me shume te kujdesshem se nje pakujdesi e till,mund te sjelli pasoja shume te renda per viktimen!

Shto koment

Denonco