Dëborë në Llogara/ Kujdes, rrugët me shtresa akulli

Dëborë në Llogara/ Kujdes, rrugët me shtresa akulli

09:15, 14/01/2021
A+ Aa A-

Reshjet e dëborës të rëna gjatë natës dhe orëve të para të mëngjesit kanë zbardhur qafën e Llogarasë në Vlorë.

I gjithë fshati turistik është i mbuluar nga bora teksa këshillohet lëvizja me kujdes e automjeteve pasi në rrugë ka shtresa akulli.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco