Abuzoi me të miturën/ Gjykata jep vendimin për rojen e shkollës në Babrru

Abuzoi me të miturën/ Gjykata jep vendimin për rojen e shkollës në Babrru

13:30, 13/01/2021
A+ Aa A-

I arrestuar për abuzim seksual me të mitur Abaz Doga ka dalë sot para gjykatës së Tiranës.

Mësohet se Gjykata e ka dënuar me 12 vite burg Abaz Dogën, rojën e shkollës së mesme në Babrru i akuzuar se abuzoi seksualisht me një të mitur.

Me 7 vite e 4 muaj burg u dënua Klajdi Poci, ndërsa dy të miturit e marrë të pandehur për këtë dosje janë dënuar me 3 dhe 3.4 vite burg.

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco